Bizden Haberler

Bu bölümden firmamız ile ilgili haberlere ulaşabilirsiniz...

BAŞARILARLA DOLU 10 YILI GERİDE BIRAKTIK...Arı Yangın Korunum Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. ailesi olarak 2007 yılında başladığımız yolculuğumuzda 13 Ekim 2017 tarihi itibari ile 10.yılımızı geride bırakmış olmanın gururu ve mutluluğu içindeyiz.

10 yıl boyunca organizasyonumuz; otomatik yangın söndürme sistemlerinde uzun yıllar sonucu oluşturduğumuz uzmanlığımız ve tecrübemiz ile en doğru çözümleri doğru ve kaliteli ürünlerle sunmayı,  bunu yaparken de müşteri memnuniyetini asla göz ardı etmemeyi kendine bir görev olarak edinmiş ve bu tutumu sürdürmeye ve kararlı bir şekilde yoluna devam etmeye de bir adım daha atmıştır. 

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Otel’de düzenlediğimiz 10.yıl dönümü coşkumuzu ve sevincimizi Gala yemeği ve ödül törenimizi mesai arkadaşlarımız, dostlarımız ve saygıdeğer sektör temsilcileri ile birlikte kutlarken, bu mutlu gecemizde Tüyak Onursal Başkanı Prof. Dr. Abdurrahman Kılıç, TTMD VII. Dönem Başkanı Hüseyin Erdem, 2015-2017 MTMD Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Bilge, 2013-2015 MTMD Yönetim Kurulu Başkanı Mürşit Çelikkol, 2009-2011 MTMD Yönetim Kurulu Başkanı İsmet Mura başta olmak üzere sektörümüzün bir birinden kıymetli bir çok duayeni de bizleri yalnız bırakmadı.

Şirket kurucumuz Mustafa DEĞİRMENCİ tarafından 10.yılımıza gelmemize vesile olan ve şirketimizde 5. ila 10.yılını doldurmuş mesai arkadaşlarımıza, emeklerine teşekkürü anlamlandırmak ve onurlandırmak üzere hazırlanan plaketler sunuldu. Aynı zamanda temsilcisi olduğumuz sprinkler ve vana grubunda RELIABLE firmasından Graeme Leonard‘e , yangın pompa grubunda FAIRBANKS NIJHUIS firmasından Watheq Katbi’ye destekleri için teşekkür edildi ve plaketler takdim edildi.

Ödül töreni sırasında konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Tolga TEKKOL da ARI Yangın’ın 10 yıllık geçmişinde beraber çalışma fırsatı yakaladıkları ve geceye katılımları ile şeref veren sektörün önde gelen projeci, danışman, kontrollör, mekanik taahhüt firma sahibi ve çalışanları ile malzeme tedarikçilerine teşekkürlerini sunarken, organizasyonumuzun başarısında emekleri olan şirket kurucu ve ortaklarına, çalışma arkadaşlarımıza ayrıca minnettarlığını dile getirdi.

Ödül töreni sonrasında kesilen 10.yıl pastamızın ardından Grup Barkod orkestrasının canlı performansı eşliğinde akşam yemeğiyle devam etmiştir.

Tüm Haberler