Bizden Haberler

Bu bölümden firmamız ile ilgili haberlere ulaşabilirsiniz...

Tüm Haberler

BU YILDA ISK-SODEX 2018 FUARINI YOĞUN İLGİYLE GEÇİRDİK… BU YILDA ISK-SODEX 2018 FUARINI YOĞUN İLGİYLE GEÇİRDİK…

Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Pompa, Vana, Tesisat, Su Arıtma ve Güneş Enerjisi Sistemlerinin bütününe hakim olan ISK-SODEX Fuarında 3. hol / C02 nolu standımızı ziyaret eden tüm misafirlerimize teşekkür ederiz...

SEAPEARL ATAKÖY PROJESİ’NDE ARI YANGIN YANGIN POMPA GRUPLARIYLA YERİNİ ALDI... SEAPEARL ATAKÖY PROJESİ’NDE ARI YANGIN YANGIN POMPA GRUPLARIYLA YERİNİ ALDI...

SeaPearl Ataköy’de sahip olduğu ürün yelpazesinde birinci sınıf ürünler barındıran Arı Yangın, yangın pompa grubunda temsilcisi olduğu Pentair grubuna ait Amerikan menşeli UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markası ile yerini aldı.

ARI YANGIN A.Ş. 10. YILIMIZI KUTLADIK. ARI YANGIN A.Ş. 10. YILIMIZI KUTLADIK.

Arı Yangın Korunum Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş. 2007 yılında başladığı yolculuğunda 13 Ekim 2017 tarihi itibari ile 10.yılımızı geride bırakmış olmanın gururu ve mutluluğunu yaşıyor.

MECHANİC DERGİSİ 41. SAYIDA YAYIMLANAN RÖPORTAJIMIZ MECHANİC DERGİSİ 41. SAYIDA YAYIMLANAN RÖPORTAJIMIZ

Arı Yangın'ın öncelikli hedeflerinde üretim var.

EVVEL İSTANBUL PROJESİ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ EVVEL İSTANBUL PROJESİ YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

“Tek kapıdan tüm yangın çözümleri” ilkesi ile yangın söndürme sistemleri konusunda müşteri taleplerine çözüm geliştiren Arı Yangın; Evvel İstanbul projesinde yangın pompa grubu ve sulu söndürme sistemleri ile yer aldı.

LEED sertifikalı İstanbloom projesine ARI YANGIN ÇÖZÜMÜ... LEED sertifikalı İstanbloom projesine ARI YANGIN ÇÖZÜMÜ...

Mimarisi ve ayrıcalıklı proje özellikleriyle dikkat çeken İstanbloom projesinde Arı Yangın; yangın pompa grubu, sulu söndürme sistemleri ve gazlı söndürme sistemleri ile yer aldı.

BURSA ENDÜLÜS PARK REZİDANS & AVM PROJESİNDE YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ BURSA ENDÜLÜS PARK REZİDANS & AVM PROJESİNDE YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

Endülüs Park Rezidans & AVM’de Arı Yangın, yangın pompa grubu ve sulu söndürme sistemleri ile yer aldı.

FORD OTOSAN ARI YANGIN MARKALARI İLE DONATILDI FORD OTOSAN ARI YANGIN MARKALARI İLE DONATILDI

Türkiye otomotiv sektörünün en büyük mühendislik merkezi olan Ford Otosan Ar-Ge Üssü’nde Arı Yangın, yangın pompa grubu ve sulu söndürme sistemleri ile yer aldı.

HILTON GARDEN INN TRABZON PROJESİNDE ARI YANGIN İMZASI... HILTON GARDEN INN TRABZON PROJESİNDE ARI YANGIN İMZASI...

Hilton Garden Inn kalitesini en iyi şekilde yansıtan en son teknoloji ile tasarlanan projede Arı Yangın, yangın pompa grubu, sulu söndürme sistemleri, gazlı söndürme sistemleri ve davlumbaz söndürme sistemleri ile yer aldı.

RECORDATİ İLAÇ ÇERKEZKÖY ÜRETİM TESİSİNE ARI YANGIN İMZASI... RECORDATİ İLAÇ ÇERKEZKÖY ÜRETİM TESİSİNE ARI YANGIN İMZASI...

İtalyan sermayeli ilaç firması Recordati’nin, Çerkezköy Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan 18.000 m² kapalı alana sahip tesisinde Arı Yangın; yangın pompa grubu ve sulu söndürme sistemleri ile yer aldı.

KOÇ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ KAMPÜSÜ KOÇ ÜNİVERSİTESİ SAĞLIK BİLİMLERİ KAMPÜSÜ'NE ARI YANGIN ÇÖZÜMÜ

Koç Üniversitesi Sağlık Bilimleri Kampüsü’nün yangın güvenliğini Arı Yangın çözümleri ile sağladı. Projede Arı Yangın yangın pompa grubu, sulu söndürme sistemleri ve gazlı söndürme sistemleri ile yer aldı.

04 - 07 Mayıs 2016 TARİHLERİNDE ISK - SODEX 2016 FUARINDA YERİMİZİ ALDIK 04 - 07 Mayıs 2016 TARİHLERİNDE ISK - SODEX 2016 FUARINDA YERİMİZİ ALDIK

4. HOL C02 NOLU STANDIMIZI ZİYARET EDEN TÜM MİSAFİRLERİMİZE FİRMAMIZA GÖSTERMİŞ OLDUKLARI İLGİDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ.

MASLAK DOĞUŞ PLAZA PROJESİ MASLAK DOĞUŞ PLAZA PROJESİ'NDE ARI YANGIN İMZASI

Doğuş Gayrimenkul Yatırım ve İşletme A.Ş.’nin Maslak’ta 21 katlı olarak inşa ettiği 45.717 m² inşaat alanına sahip Doğuş Maslak Ofis Binası Projesi’nde Arı Yangın, yangın söndürme sistemleri ile yer aldı.

NİDAPARK PROJESİNDE ARI YANGIN İMZASI NİDAPARK PROJESİNDE ARI YANGIN İMZASI

Nidapark Beşiktaş, yangın söndürme sistemleri konusunda Arı Yangın’ı tercih etti.

TEKFEN KAĞITHANE OFİSPARK PROJESİNDE YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ TEKFEN KAĞITHANE OFİSPARK PROJESİNDE YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ

LEED Gold sertifikası kriterlerine göre tasarlanan Kâğıthane OfisPark projesi, yangın söndürme sistemleri konusunda Arı Yangın’ı tercih etti.

« Önceki1 - 2Sonraki »
Toplam 23 Haber bulunmaktadır.