Bizden Haberler

Bu bölümden firmamız ile ilgili haberlere ulaşabilirsiniz...

BU YILDA ISK-SODEX 2018 FUARINI YOĞUN İLGİYLE GEÇİRDİK…Arı Yangın A.Ş. olarak bu yılda geleneği bozmayarak HVAC sektörünün nabzının attığı ve sektörün liderlerini buluşturan, Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlen ISK-SODEX Istanbul 2018 fuarında, daha geniş ve yenilenmiş stand dizaynımızla yerimizi aldık.

Yangın Söndürme Sistemleri konusunda dünya çapında en iyi firmalar ile yaptığımız mümessillik anlaşmalarının neticesi olarak sahip olduğumuz ürün yelpazesinde birinci sınıf ürünler barındıran firmamız sprinkler ve vana grubunda “RELIABLE”, Yangın Pompa grubunda Pentair grubuna ait Amerikan menşeli, UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markaları ile yer aldı. Malzeme tedariğini gerçekleştirdiğimiz bu firmaların Türkiye Müdürlerinin de hazır bulunduğu dört günlük bu süreçte sadece İstanbul ve Türkiye değil, yurtdışından gelen misafirlerimizi de ağırlamanın mutluluğunu yaşadık. 

Reliable markasının Ar-Ge ye vermiş olduğu önem sayesinde sergilemeye fırsat bulduğumuz çok çeşitli sprinkleri misafirlerimize anlatma, tanıtma şansını da yakalarken, tüm misafierlerimizin de beğenilerini kazandık. Ayrıca yan duvarlarda çıkıntı yaratmadan çözüm üretebilecek ve dolayısı ile mimari olarak yarattığı görsellikle de büyük beğeni toplayan geniş korumalı, hızlı tepkili düz kapaklı duvar tipi sprinklerimiz büyük ilgi gördü. Gene Reliable markasının yeni üretimi olan basınç regülatörlü deluge vana standımızın en ilgi çekici ürünlerinden biri oldu. Bu fuarda sergilediğimiz Reliable marka test ve drenaj vanalarının önümüzdeki süreçte markete sunulacağını da ilk kez burada dile getirmiş olduk.

Standımızı ziyaret ederek ürünlerimizi ve firmamızı tanıtma fırsatı veren yurtiçi ve yurtdışından gelen tüm misafirlerimize firmamıza göstermiş oldukları yoğun ilgiden dolayı teşekkür ederiz.  

 

Tüm Haberler