Bizden Haberler

Bu bölümden firmamız ile ilgili haberlere ulaşabilirsiniz...

BURSA ENDÜLÜS PARK REZİDANS & AVM PROJESİNDE YANGIN SÖNDÜRME SİSTEMLERİ Alışveriş mağazalarının yanı sıra spor, oyun ve eğlence alanlarından dünya mutfağının seçkin örneklerini sunan kafe ve restoranlara kadar geniş bir yelpazede doğa temasını içeren tasarımı ile bir yaşam alanı Endülüs Park Rezidans & AVM’de Arı Yangın, yangın pompa grubu ve sulu söndürme sistemleri ile yer aldı.

Pompa Grubunda temsilcisi olduğumuz Pentair grubuna ait Amerikan menşeli UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markalı 340m3/h, H=9 bar, 150 HP motor, 2950 RPM değerlerinde yatay tip bölünebilir gövdeli elektrikli yangın pompası kullanılmıştır. Ana pompaların ufak kaçaklar karşısında çalışmasının önüne geçmek adına 3,4 m3/h, H=9,5 bar değerlerinde kaçak giderme pompası da sisteme entegre edilmiştir.

Sistemde iki adet elektrikli pompa bulunmasından dolayı jeneratör üzerinden beslenmeyi sağlayacak otomatik transfer switchli kontrol panolarına sahip yangın pompaları kullanılmıştır.

Sulu söndürme sistemlerinde kullanılan kelebek vana, ıslak alarm vanası, yükselen milli vana ve sprinklerler de temsilcisi olduğumuz Reliable markasına ait ürünler ile temin edilmiştir.

Arı Yangın A.Ş. olarak dünya çapında en iyi firmalar ile yaptığımız mümessillik anlaşmaları sayesinde en kaliteli ürünleri, stok politikası ve hızlı tedarik avantajı ile en iyi malzeme tedarik hizmetini vererek müşterilerimizi memnun etmeyi amaçlamaktayız. Tüm sistemlerin devreye alınması, mühendislik ve süpervizorlük hizmetleri Arı Yangın’ın tecrübeli ve güvenilir teknik ekibi tarafından yerine getirilmektedir.

Tüm Haberler