Bizden Haberler

Bu bölümden firmamız ile ilgili haberlere ulaşabilirsiniz...

FORD OTOSAN ARI YANGIN MARKALARI İLE DONATILDITürkiye otomotiv sektörünün en büyük mühendislik merkezi olan Ford Otosan Ar-Ge Üssü’nde kaliteden ödün vermeyen Arı Yangın, Yangın Pompa Grubu ve Sulu Söndürme Sistemleri ile yer aldı. Pompa Grubunda temsilcisi olduğumuz Pentair grubuna ait Amerikan menşeli UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markalı 2500 GPM@9 bar 312 HP motor, 2100 RPM değerlerinde, Clarke marka, DP6H-UFAA70 model, yatay tip bölünebilir gövdeli Dizel Yangın Pompaları kullanılmıştır.

Sulu Söndürme Sistemlerinde kullanılan kelebek vanalar, ıslak alarm vanaları, kuru alarm vanaları, çift kitlemeli preaction vanalar, buşakleli vanalar, yükselen milli vanalar, çek vanalar ve sprinklerler de UL listeli ve FM onaylı olarak Reliable markasından ve Reliable firmasının tedarikçi konumunda bulunduğu güvenilir kaynaklarından sağlanmıştır. Projede çok sayıda hızlı tip upright (yukarı bakan), pendent (aşağı bakan) sprinklerler ile birlikte, K160 ¾” ELO Upright sprinklerler de kullanılmıştır.

Pompaların, devreye alınması, mühendislik ve süpervizorlük hizmetleri ile periyodik bakımlarının yapılması işleri ise bizzat Arı Yangın’ın tecrübeli ve güvenilir teknik ekibi tarafından yapılmaktadır.

Tüm Haberler