Bizden Haberler

Bu bölümden firmamız ile ilgili haberlere ulaşabilirsiniz...

HILTON GARDEN INN TRABZON PROJESİNDE ARI YANGIN İMZASI...Arı Yangın, yangın pompa grubu, sulu söndürme sistemleri, gazlı söndürme sistemleri ve davlumbaz söndürme sistemleri ile yer aldı. Pompa Grubunda temsilcisi olduğumuz Pentair grubuna ait Amerikan menşeli UL listeli & FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markalı 750 GPM, 10 bar, 125 HP motor , 2950 RPM değerlerinde yatay tip bölünebilir gövdeli Elektrikli Yangın Pompası kullanılmıştır.

 Sulu söndürme sistemlerinde kullanılan kelebek vana, ıslak alarm vanası, yükselen milli vana, çek vana ve sprinklerler de UL listeli ve FM onaylı olarak Reliable markasından ve Reliable firmasının tedarikçi konumunda bulunduğu güvenilir kaynaklarından sağlanmıştır.
 
Server ile ADP pano odaları Arı Yangın’ın konusuna hakim kadrosu tarafından Türkiye Yangın Yönetmeliği ve TS EN 15004’ e göre %7,9 gaz konsantrasyonu baz alınarak FM-200 gazlı söndürme sistemleri tasarlanmış ve saha koşullarına ve silindir yerlerine uygun olan bir borulama dizayn edilmiştir.
 
Ayrıca ballroom servis mutfağı, hot ve show mutfak alanlarına ise temsilcisi olduğumuz UL listeli PYRO-CHEM marka mutfak davlumbaz söndürme sistemi kullanılmış ve gene tüm bu sistemlerin projelendirilmesi, borulaması, montajı ve testlerinin de yapılarak sistemin devreye alınması Arı Yangın tarafından yapılmıştır.

Tüm Haberler