top of page

Tüm Haberler

WhatsApp Image 2022-04-08 at 09.48.05.jpeg

TÜYAK 2021 Fuarında Arı Yangın Olarak Yerimizi Aldık

İki yılda bir yapılan ve Türkiye Yangından Korunma ve Eğitim Vakfı Yangından Korunma Derneği tarafından düzenlenen TÜYAK 2021 Uluslararası Yangın ve Güvenlik Sempozyumu ve Yangın Güvenliği Sergisi’nin yedincisi gerçekleşirken Arı Yangın olarak biz de yerimizi aldık. 25 – 27 Kasım 2021 tarihinde yapılması gereken fakat pandemi sürecinden dolayı 31 Mart – 2 Nisan 2022 tarihine ertelenerek İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Saray’ında gerçekleşen organizasyonda yenilenen standımızla siz değerli konuklarımızı ağırladık.

Yangın söndürme sistemleri üzerine uzman kadromuzun, her biri birbirinden değerli ulusal ve uluslararası konuşmacıların olduğu panellere katılarak hem bilgilerini güncellediği hem de değerli konuklarımızla bir araya gelme fırsatı bulduğu üç günlük fuar maceramız oldukça verimliydi.

Misafirlerimize, mümessili olduğumuz, UL&FM onaylı vana ve sprinkler grubunda birinci sınıf ürünleri barındıran “RELIABLE” markasının ürünlerinin tanıtımını yaptık. Sprinkler grubunda depo söndürme sistemlerinde kullanılan ESFR (Early Suppression Fast Response) Sprinkler tipleri en çok merak edilen modellerimizdi. Genel olarak raf aralarındaki sprinkler kullanımı ihtiyacını ortadan kaldırması ve ergir lehimi sayesinde ısıya duyarlı olması misafirlerimizin ilgisini çeken iki önemli konuydu.

Yangın pompa grubunda PENTAIR grubuna ait Amerikan menşeli, UL&FM onaylı “FAIRBANKS NIJHUIS” markalı pompalarımız da ilgi gören ürünlerimizden bir diğeriydi.

Türkiye’nin farklı yerlerinden ve yurtdışından gelen misafirlerimize ürün gamımızdaki ürünleri ve firmamızı tanıtma fırsatı bulduğumuz bu fuar ve sempozyumda ARI YANGIN standını ziyaret eden, bizi yalnız bırakmayan misafirlerimize göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

bottom of page