top of page

Hizmetlerimiz

Malzeme Tedariki ve Montaj Süpervizörlüğü

Projelendirme ve Danışmanlık

Taahhüt Hizmetler ve Devreye Alma

Satış Sonrası Servis ve Periyodik Bakım

Dünya çapında en iyi firmalar ile yaptığı mümessillik anlaşmaları sayesinde en kaliteli ürünleri, stok politikası ve hızlı tedarik sistemi sayesinde müşterilerine en iyi şekilde malzeme tedarik hizmetini vermektedir. Arı Yangın sadece malzeme satış firması olmayıp satılan ürünlerin montaj süpervizörlüğünü de yapmaktadır.

Ulusal ve uluslararası standartlara hakim uzman mühendis kadrosu ile müşterilerine en uygun proje tasarımını sunmak, son teknoloji ürün ve yazılımlar sayesinde yatırımcıya en ekonomik ve optimum tasarımları üretmektedir. 

Sistemlerini uluslararası firmalara onaylatması gereken firmalar için özel uygulamalar gerektiren yangın söndürme ve algılama sistemlerinin anahtar teslim kurulumunu da gerçekleştirebilmektedir.

Arı Yangın bir sistemin nefes alması için iyi bir şekilde yapılmasının yanında iyi bir şekilde işletilmesi gerektiğine de inanmaktadır. Bu doğrultuda ihtiyaç duyulan düzenli kontrol ve bakım hizmetini bünyesinde yer alan mühendis ve teknik kadrosuyla sağlamaktadır.

bottom of page