top of page

Şirket Profili

Arı Yangın, yangın söndürme ve algılama sistemleri konusunda 2007 yılından beri, Danışmanlık, Dizayn ve Projelendirme, Ürün temini, Montaj, Servis ve Bakım konularında hizmet vermektedir. 1982 yılından beri oluşan bilgi birikimini deneyimli kadrosuyla siz müşterilerimiz ile paylaşmaktadır.

Arı Yangın, yangın söndürme sistemleri konusunda müşteri taleplerine akademik bir yaklaşımla çözüm aramaktadır. Sizlerin tüm taleplerini karşılamak için kendi alanında, dünyanın en önde gelen firmaları ile aranızda köprü kurmaktadır. Bu çalışmaları, müşteri memnuniyeti odaklı ve ISO 9001-2008 kriterlerine uygun olarak sürdürmektedir.

Arı Yangın, “ Tek kapıdan tüm yangın çözümleri “ ilkesi ile, müşterilerine satış öncesi, satış süreci ve satış sonrası güvenilir hizmet sunmaktadır. Satış öncesi, sistem tasarımı, projelendirme, danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra satış sonrası, devreye alma, periyodik bakım gibi teknik servis hizmetlerini de vermektedir. Bu hizmetleri, sertifikalı mühendis ve teknisyen kadrosuyla profesyonelce sunmaktadır.

Arı Yangın, bu bilinçle iç ve dış pazarda, müşteri potansiyelini arttırmak, sunduğu ürün ve hizmet yelpazesini genişletmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüp, her geçen gün çıtasını yükseltmeye devam edecektir.

bottom of page